SEAT taisymo vadovai

SEAT remonto instrukcija ir vaizdo pamokos

Gamintojas
Modelis
Autodalių kategorija
Deja, jus dominančios instrukcijos dar nėra paruoštos
Patikslinkite savo automobilio modelį ir, užpildę žemiau esančią formą, nurodykite, kokias instrukcijas Jūs norite gauti. Kai tik jos bus paruoštos, mes būtinai pranešime jums el. paštu. Jeigu jus domina instrukcijos keliems skirtingiems automobiliams, aprašykite tai komentare.
DIY SEAT remontas

SEAT Vaizdo instrukcijos

 • Vaizdo vadovas kaip patiems remontuoti savo automobilį
  Kaip pakeisti uždegimo ritė SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC PAMOKA]
 • Peržiūrėkite išsamią vaizdo medžiagą ir prižiūrėkite savo automobilį
  Kaip pakeisti tepalo filtras ir variklio alyva SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC PAMOKA]
 • Vaizdo instrukcija jūsų automobiliui
  Kaip pakeisti uždegimo žvakės SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC PAMOKA]
 • Sužinokite kaip išspręsti automobilio problemas
  Kaip pakeisti variklio oro filtras SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC PAMOKA]
Deja, jus dominančios instrukcijos dar nėra paruoštos
Patikslinkite savo automobilio modelį ir, užpildę žemiau esančią formą, nurodykite, kokias instrukcijas Jūs norite gauti. Kai tik jos bus paruoštos, mes būtinai pranešime jums el. paštu. Jeigu jus domina instrukcijos keliems skirtingiems automobiliams, aprašykite tai komentare.
Įsidiekite AUTODOC CLUB programėlę!
Jūsų asmeninė automobilio priežiūros tvarkyklė, priežiūros patarimai, priminimai apie artėjančius įvykius ar priežiūros intervalus, savarankiško remonto instrukcijos - visa tai Jūsų išmaniajame telefone.
Google Play AUTODOC CLUB programėlę
App Store AUTODOC CLUB programėlę
SEAT vadovas: QR kodą AUTODOC CLUB programėlę
Skenuoti

Norėdami atsisiųsti programėlę:

 • - nuskenuokite QR kodą
 • - atsisiųsti iš App Store
 • - atsisiųsti iš Google Play
Internetinės SEAT automobilių remonto vadovai
SEAT patarimai ir gudrybės
Rodyti daugiau
 • SEAT remonto ir techninės priežiūros vadovai
  Kaip atsikratyti smulkių įbrėžimų ant automobilio | AUTODOC
 • SEAT remonto ir techninės priežiūros vadovai
  6 patarimai ilgam automatinės transmisijos darbui | AUTODOC
 • SEAT remonto ir techninės priežiūros vadovai
  Garsas po variklio dangčiu, kurio nereikėtų ignoruoti | AUTODOC
 • SEAT remonto ir techninės priežiūros vadovai
  Kaip išvalyti labai purviną automobilio saloną | AUTODOC

Kaip patiems suremontuoti SEAT: dažniausiai pasitaikantys gedimai

Vienas pagrindinių SEAT automobilių pranašumų yra nesudėtinga priežiūra. Jų atsarginės detalės yra palyginti nebrangios ir parduodamos bet kuriose automobilių detalių parduotuvėse. Be to, daugelį gedimų galite sutvarkyti patys, o tai leis jums sutaupyti pinigų, išleidžiamų autoservisams. Net naujokui bus nesudėtinga atlikti techninės priežiūros darbus pasinaudojus AUTODOC Club žingsnis po žingsnio vaizdo instrukcijomis apie SEAT remontą.

Variklis

Automobilių SEAT Cordoba, turinčių MPI 12V, 1,2 l variklius, savininkai dažnai skundžiasi beldimo į metalą garsu, sklindančiu iš variklio skyriaus, ypatingai po šalto variklio užvedimo. Kartais variklio užvesti visai neįmanoma. Priežastis slypi paskirstymo grandinės įtempiklio gedime ir netobuloje jo kreiptuvo konstrukcijoje. Norint pašalinti trūkumą, reikia sumontuoti naują įtempiklį ir ilgesnį kreiptuvą. Tai atlikti jums padės iliustruotas PDF vadovas apie SEAT remontą.

Modeliuose SEAT Leon 1M, Arosa 6H, Ibiza 6K, Alhambra 7V, 7M gana greitai sugenda turbokompresorius. Šis gedimas pasireiškia kartu su variklio galios praradimu, trūkčiojimu važiuojant, per dideliu dūmų išmetimu, žemu dinaminiu našumu. Neteisingą komponento veikimą lemia daugybė priežasčių. Kai kurias iš jų galite pašalinti ir patys savo namuose. Pavyzdžiui, galite apžiūrėti bei išvalyti, o prireikus ir pakeisti oro filtrą, MAF jutiklį, turbokompresoriaus įsiurbimo vamzdį, patikrinti kuro tiekimo linijos sandarumą ir pašalinti nuotėkį. Mūsų rekomendacijos ir instrukcijos vaizdo įrašuose padės jums atlikti visus šiuos darbus be klaidų.

Sankaba

Gali praslysti modelio SEAT Alhambra 7V sankaba. Dažniausiai šią problemą sukelia sankabos atleidimo cilindro sandarumo praradimas. Norint pašalinti šį gedimą, reikia pakeisti detalę kartu su išleidimo guoliu ir sankabos sistema. Vadovaudamiesi žingsnis po žingsnio vadovu apie SEAT remontą ir priežiūrą, galėsite nesunkiai patys atlikti remontą be specialistų pagalbos.

Kėbulas

Modeliuose SEAT Ibiza ir SEAT Cordoba gali būti girdimas triukšmas priekinių durų srityje. Norint pašalinti šią problemą, reikia pasirūpinti, kad šoninių veidrodėlių korpusai būtų tvirtai pritvirtinti prie automobilio kėbulo. Kartais užtenka tik padidinti skylę durų panelėje, pasinaudojus brūžikliu su adatos formos smaigaliu. Nepamirškite, kad šią vietą reikia padengti antikoroziniu junginiu. Daugiau informacijos kaip pašalinti automobilio kėbulo defektus galite rasti mūsų pasidaryk pats remonto ir priežiūros vadove, kurį galite parsisiųsti nemokamai.

AUTODOC CLUB instrukcijų katalogas