10 būtinų įrankių automobilio remontui

10 būtinų įrankių automobilio remontui

 Ar turite juos savo garaže? 

  1. Dinamometrinis raktas. Padeda priveržti sriegines jungtis su tam tikru sukimo momentu. Tai sumažina riziką pažeisti sriegius dėl per didelio pajėgumo.

  2. Veržliaraktis su terkšle. Šis įrankis sukurtas taip, kad jo nereikėtų nuimti atsukant ar priveržiant tvirtinimo elementus. Tai leidžia dirbti su veržlėmis pritvirtintomis jungtimis ankštose vietose.

  3. Kombinuotas raktas. Iš vienos pusės yra atvira U forma, o iš kitos uždaras raktas. Puikiai apgaubia ir fiksuoja tvirtinimo elementą. Pasižymi konstrukcijos paprastumu ir žema kaina.

  4. Rankena. Paprastos konstrukcijos įrankis padės jums su sunkiai atsukamais sujungimais.

  5. Galvutės. Tai elementai, naudojami ant rankenų, terkšlinių raktų, elektrinių suktuvų ir kitų įrankių. Jie leidžia greitai atsukti ir prisukti bet kokius srieginius sujungimus.

  6. Atsuktuvas plokščia galva. Šis įrankis yra nepakeičiamas atsukant ar užsukant srieginius tvirtinimo elementus. Ypač jeigu nėra prieinama elektrinė ar pneumatinė įranga. Kainuoja nedaug ir užima mažai vietos.

  7. Kryžminis atsuktuvas. Turiu tokius pat privalumus, kaip ankstesnis įrankis.

  8. Guminė galvutė. Rankinis įrankis, kuris naudojamas trapių dalių tiesinimui, montavimui ir demontavimui. Taip pat naudojamas dirbant su skaptais, kaltais arba kitais panašiais įrankiais, siekiant nepažeisti rankenos.

  9. Montavimo svirtis. Šis įrankis leidžia nuimti metalines dalis ir pažeistas konstrukcijas. Būna įvairių dydžių.

  10. Šepetys metalui. Vielinis šepetys naudojamas metalinių paviršių valymui. Juo galima greitai pašalinti seną dažų sluoksnį, rudis ir purvą.
[Total: 0   Average: 0/5]