AUTODOC FORUM / Diskusijos apie automobilius pagal prekės ženklą. / VW / VW Passat šviečia variklio lemputė.

Atgal prie temų

VW Passat šviečia variklio lemputė.
VW Passat CC (357)

  • @user_1341629 Sau 13, 2023
    Narys
    Labas metė man klaidas, kad problemos su spirale ir varikliu, brolis pažiūrėjo su diagnostika, kad problema su EGR vožtuvu, pakeitė man jį viskas gerai neberodo klaidų, bet lygtai prieš pakeitimą jis buvo ištrynes klaidas, bet dabar vėl šviečia lemputė, kad su varikliu kažkas blogai, klausimas gal po vožtuvo pakeitimo reikėjo su diagnostika viską sutvarkyti sujungti ar užtenka tik pakeisti dalis ir diagnostikos nereikia, biški gal neaiškiai parašiau skubėjau, bet gal suprasite.
    Atsakyti

    Sukurta

    13.01.23

    Naujausias ats.

    23.01.23

    Atsakymų

    2

    Peržiūrų

    172

  • @user_1341629 Sau 13, 2023
    Narys
    ..
    Atsakyti
  • @Ericaz Sau 23, 2023
    Narys
    Ant mano automobilio kai keitė, nieko nebuvo uzprogramuota, tik klaidos istrintos ir tiek. Ar klaidos vėl pasirodė ant EGR vožtuvo? gali buti, kad dar problema yra droselio sklendėje ir ją taip pat reikia keisti, ar nebuvo tepalo ant jos kontaktų, kur buvo jungtis?
    Atsakyti

Atsakyti į temas/žinutes gali registruoti nariai.

Įsidiekite AUTODOC CLUB programėlę!

Jūsų asmeninė automobilio priežiūros tvarkyklė, priežiūros patarimai, priminimai apie artėjančius įvykius ar priežiūros intervalus, savarankiško remonto instrukcijos - visa tai Jūsų išmaniajame telefone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenuoti

Norėdami atsisiųsti programėlę:

Autodoc CLUB App icon