Atgal prie temų

a6c6 pakabinamo guolio keitimas
AUDI A6 Avant (4F5, C6)

  • AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro
    @Civiliokas Kov 01, 2023
    Narys
    a6c6 pakabinamo guolio keitimas
    Atsakyti

    Sukurta

    01.03.23

    Naujausias ats.

    01.03.23

    Atsakymų

    5

    Peržiūrų

    173

  • @naujokas Kov 01, 2023
    Narys
    Keitimas nelengvas, pakabinamo guolio keitimui reikia nuiminėti visą kardaną, jeigu pavyks, gerai būtų ir subalansuoti veleną. Manau, kad nerealu visą tai padaryti namuose ir rekomenduočiau kreiptis į servisą.
    Atsakyti
  • AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro
    @Civiliokas Kov 01, 2023
    Narys
    O kam balansuoti?Juk jis yra išbalansuotas gamykloje.Tik manau reikia pasižymėt,kad nesumaišyt šlicų.O duslintuvas reikia imt?
    Atsakyti
    • @naujokas @Civiliokas Kov 01, 2023
      Narys
      kiek žinau, reikia padalinti veleną į dvi dalis ir surinkus atgal, kad nevibruotų, geriau subalansuoti. Ką dar reikės nuimti, tiksliau nepasakysiu, kadangi šiuos darbus man servise tvarkė:)
      Atsakyti
  • AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro
    @Civiliokas Kov 01, 2023
    Narys
    Aš keičiau.Bet ne šei mašinai.Jokio balansavimo nereikėjo.Po pakeitimo jokios vibracijos nebuvo.Manau jei keitei servise,tai tau tik pinigus atsegė už balansavimo,nors jo nedarė.Čia Lietuvoj servisai mažai kas turi tokią aparatūrą.
    Atsakyti
  • AUDI A6 Avant (4F5, C6) 3.0 TDI quattro
    @Civiliokas Kov 01, 2023
    Narys
    O kodėl tu keitei pakabinamą guolį?Prasidėjo bildėjimas,ūžimas ar dar kas.Pas mane ūžimas,bet gal dar ne pakabinamas.Gal rato guolis.Bet ligtai per vidurį ūžia.
    Atsakyti

Atsakyti į temas/žinutes gali registruoti nariai.

Įsidiekite AUTODOC CLUB programėlę!

Jūsų asmeninė automobilio priežiūros tvarkyklė, priežiūros patarimai, priminimai apie artėjančius įvykius ar priežiūros intervalus, savarankiško remonto instrukcijos - visa tai Jūsų išmaniajame telefone.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenuoti

Norėdami atsisiųsti programėlę:

Autodoc CLUB App icon